NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

KLASY IV –VIII

   
  1. Bartosz Szwedziński – kl. Vb – 5,46
  2. Jan Tworkowski – kl. Va – 5,38
  3. Zuzanna Chmielnicka – kl. IV – 5,33
  4. Joanna Szymczak – kl. VIII – 5,31
  5. Marcin Kosiński – kl. Vb – 5,25
  6. Stanisław Woźniak – kl. VIb – 5,23

        Martyna Piestrzyńska – kl.VI b – 5,23

  1. Martyna Smus – kl. VII a – 5,21
  2. Inga Majewska – kl. IV – 5,19
  3. Martyna Szer – kl. IV – 5,17
  4. Mateusz Lesiewicz – kl. Va – 5,15

          Jan Sikora – kl. Va – 5,15

  1. Joanna Podpora – kl. VIIb – 5,14

      Laura Izydorczyk – kl. VIIb – 5,14

  1. Paweł Wiechno – kl. VIb – 5,12
  2. Oliwia Tarnawska – kl. IV – 5,08
  3. Jakub Kaszuba – kL. Vc – 5,08

          Weronika Kowalska – kl. Vc – 5,08

  1. Natalia Łakomska – kl. Va – 5,08

          Zuzanna Szewczyk – kl. Va – 5,08

          Filip Koszek – kl. Vb – 5,08

          Iga Adamiak – kl. VIa – 5,08

          Weronika Badura – kl. VI a – 5,08

  1. Stanisław Szefliński – Baran – kl. VII b – 5,07
  2. Wiktoria Burkot – kl. VIII – 5,06
  3. Laura Łągiewska – kl. V b – 5,00

          Mikołaj Majerkowski – kl. V b – 5,00

          Maja Piotrowska kl. V b – 5,00

           Anna Błażejewska – kl. V I a – 5,00

           Natalia Jędrasiak – kl. VI a – 5,00

           Jan Ślusarczyk – kl. VIIa – 5,00

           Julia Torczyńska – kl. VIIa – 5,00

           Jagoda Piestrzyńska – kl. VIIb – 5,00

           Szymon Zwoliński – kl. VII b – 5,00

           Klaudia Jankowska – kl. VIII – 5,00

           Anna Frątczak – kl. VIII – 5,00

           Aleksandra Pachnowska – kl. VIII – 5,00

           Laura Perlańska – kl. VIII – 5,00

  1. Mikołaj Wieniakowski – kl. VIb – 4,96

         Oliwia Kozieł – kl. VIb – 4,96

         Weronika Kowalczyk – kl. VIb – 4,96

  1. Hanna Gajdzik – kl. VIII – 4,94

         Karolina Marszałek – kl. VIII – 4,94

  1. Fryderyk Kuźma – kl. VIIa – 4,93

         Bartłomiej Zajączkowski – kl. VIIb – 4,93

  1. Szymon Krupiński – kl. Va – 4,92

          Apolonia Grot – kl. Va – 4,92

  1. Maria Ślusarczyk – kl. IV – 4,92

         Artur Izydorczyk – kl. IV – 4,92

         Angelika Michalska – kl. VIa – 4,92

  1. Szymon Grodzki – kl. VIII – 4,87
  2. Alicja Kołodziejska – kl. VIIa – 4,86

         Ksawery Tworkowski – kl. VIIa – 4,86

          Zuzanna Wojciechowska – kl. VIIb – 4,86

          Liwia Olczak – kl. VIIa – 4,86

  1. Weronika Łodwig – kl. Va – 4,85

          Aleksandra Błażejewska – kl. Vc – 4,85

          Iwo Kroszczyński – Różański – kl. Vc – 4,85

           Marta Kubiak – kl. Vc – 4,85

           Mateusz Kucharek – kl. Vc – 4,85

           Franciszek Majchrowicz – kl. Vc – 4,85

            Natasza Spryszyńska – kl. Vc – 4,85

           Mateusz Bukowski – kl. Vb – 4,85

           Maria Piekarska –  kl. Vb – 4,85

            Joanna Break – kl. VIb – 4,85

          Joanna Siuto – kl. VIb – 4,85

       Teresa Break – kl. VIII – 4,85

  1. Paulina Krupińska – kl. IV – 4, 83

         Gabriela Rosiak – kl. IV – 4,83

  1. Teresa Break – kl. VIII – 4,81

Kinga Papiewska – kl. VIII – 4,81

Michalina Zakosztowicz – kl. VIII – 4,81

  1. Klara Maliszewska – kl. VIIb – 4,79

         Oskar Szymor – kl. VIIb – 4,79

Adam Sikora -kl.VII b-4,79

  1. Antoni Sztandera – kl. Va – 4,77

         Adam Kowalewicz – kl. Vc – 4,77

         Natalia Płaczek – kl. Vc – 4,77

         Wojciech Sobierajski – kl. Vc – 4,77

         Konrad Zamożniewicz – kl. Va – 4,77

          Wiktor Gołaszewski – kl. VIa – 4,77

           Patryk Chudzik – kl. VIa – 4,77

           Maja Pawełczyk – kl. VIa – 4,77

           Marceli Przybylski – kl. VIa – 4,77

          Natalia Urbaniak – kl. VIa – 4,77

  1. Aleksandra Szulc – kl. VIII – 4,75

          Sonia Stawicka – kl. VIII – 4,75

          Oliwia Zwolińska  -kl. VIII – 4,75

           

Agnieszka Domagała