NIEPUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA SPSK W ŁODZI          PLAN ZAJĘĆ GRUPOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018                                                 CYKL 6- LETNI
klasa dzień tygodnia godziny sala przedmiot nauczyciel
I a poniedziałek 13.30- 14.45 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Anna Sadowiak
środa 13.30- 14.30 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Anna Sadowiak
I b wtorek 13.15- 14.20 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Małgorzata Wójcikowska
sobota 9.00- 10.10 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Małgorzata Wójcikowska
II poniedziałek 15.00- 16.00 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Anna Sadowiak
środa 14.45- 16.00 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Anna Sadowiak
III poniedziałek 16.10- 17.25 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Anna Sadowiak
środa 16.10- 17.10 10 rytmika i kształcenie słuchu mgr Anna Sadowiak
IV wtorek 14.15- 15.00 15 kształcenie słuchu mgr Gabriela Wiklak
czwartek 16.05- 16.50 15 kształcenie słuchu mgr Gabriela Wiklak
sobota  8.30- 9.15 8 audycje muzyczne mgr Dorota Stera
 9.25- 11.00 6/8 chór * mgr Dorota Stera/ mgr Gabriela Wiklak
11.05- 12.45 10 zespół smyczkowy * mgr Magdalena Więckowska
V wtorek 15.10- 15.55 15 kształcenie słuchu mgr Gabriela Wiklak
czwartek 14.15- 15.00 15 kształcenie słuchu mgr Gabriela Wiklak
15.10- 15.55 15 audycje muzyczne mgr Gabriela Wiklak
sobota  9.25- 11.00 6/8 chór * mgr Dorota Stera/ mgr Gabriela Wiklak
11.05- 12.45 10 zespół smyczkowy * mgr Magdalena Więckowska
VI poniedziałek 16.05- 16.50 6 kształcenie słuchu mgr Dorota Stera
17.00- 17.45 6 audycje muzyczne mgr Dorota Stera
sobota  9.25- 11.00 6/8 chór * mgr Dorota Stera/ mgr Gabriela Wiklak
11.05- 12.45 10 zespół smyczkowy * mgr Magdalena Więckowska
12.55- 13.40 8 kształcenie słuchu mgr Dorota Stera
*skład chóru i zespołu smyczkowego według listy
     NIEPUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA SPSK W ŁODZI           PLAN ZAJĘĆ GRUPOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018                                                   CYKL 4- LETNI
klasa dzień tygodnia godziny sala przedmiot nauczyciel
I czwartek 15.00- 15.45 10 kształcenie słuchu mgr Magdalena Więckowska
sobota 10.15- 11.00 10 kształcenie słuchu mgr Magdalena Więckowska
II wtorek 16.05- 16.50 15 kształcenie słuchu mgr Gabriela Wiklak
17.00- 17.45 15 audycje muzyczne mgr Gabriela Wiklak
sobota 8.30- 9.15 6 kształcenie słuchu mgr Gabriela Wiklak
9.25- 11.00 6/8 chór * mgr Dorota Stera/ mgr Gabriela Wiklak
III poniedziałek 15.10- 15.55 6 kształcenie słuchu mgr Dorota Stera
czwartek 14.10-14.55 10 audycje muzyczne mgr Magdalena Więckowska
sobota 9.25- 10.10 6/8 chór * mgr Dorota Stera/ mgr Gabriela Wiklak
12.00- 12.45 8 kształcenie słuchu mgr Dorota Stera
IV środa 15.35- 16.20 25 kształcenie słuchu mgr Magdalena Więckowska
sobota 9.25- 11.00 6/8 chór * mgr Dorota Stera/ mgr Gabriela Wiklak
12.55- 13.40 10 kształcenie słuchu mgr Magdalena Więckowska
13.50- 14.35 10 audycje muzyczne mgr Magdalena Więckowska
*skład chóru i zespołu smyczkowego według listy