KATOLICKA  SZKOŁA  PODSTAWOWA  SPSK 

ROK SZKOLNY  2017/2018  

klasyfikacja końcoworoczna

klasy I – III

 

Klasa I a              

                            

Franciszek  Solarek

Nina Spryszyńska

Róża Kuźma

Joanna Domagała

Katarzyna Liberska

Mateusz Sobierajski

Hubert Torczyński

Aleksandra Skibińska

Anastazja Przelazły

Urszula Zamożniewicz

 

Klasa I b     

Piotr Pawlak

Piotr Karolak

Mateusz Płoski

Paweł Bagrowski

Franciszek Kujawski

Franciszek Kujawski

Katarzyna Rosińska

Lena Majchrzak

Zofia Kłos     

Henryk Perka

Bartosz Kaźmierczak                                             

 

Klasa II a 

Martyna Szor

Hanna Łabecka

Filip Jurda

Maria Ślusarczyk

Marta Biczyńska

Inga Majewska

Antoni Kaźmierczak

Michał  Sadok

Bartłomiej Jabczyński

Zuzanna Chmielnicka

Oliwia Tarnawska

  Klasa III a

Natalia Łakomska

Jan Sikora

Jan Tworkowski

Szymon Krupiński

Mateusz Lesiewicz

Antoni Sztandera

Helena Ślusarczyk

Szymon Witaszek

Jan Góreczny

Agata Brejnak  

Klasa III b

Jan Biczyński

Marcin Kosiński

Weronika Kulesza

Laura Łągiewska

Bartosz Szwedziński

Jan Dembowski

Alicja Rybak

Mikołaj Majerkowski

Filip Koszek

Milena Kuta

Maja Piotrowska

Lena Kowalska

 

Klasa III c

Klara Kaniowska

Weronika Kowalska

Marta Kubiak

Franciszek Majchrowicz

Natalia Płaczek

Wojciech Sobierajski

Natasza Spryszyńska

Julia Woźniak

   
1. Świstak Kinga kl. VII a 5,57
Wiechno Weronika kl. VII a   5,57
2. Podpora Joanna kl. V b 5,42  
3. Wiechno Paweł kl. IV b 5,33
Przybylska Iga kl. V a 5,33
Gajdzik Hanna kl. VI 5,33
Krystjanik Krzysztof kl. VI    5,33
Pachnowska  Al. kl. VI 5,33
Szymczak Joanna kl. VI 5,33  
4. Smus Martyna kl. V a 5,25
Tworkowski Ksawery kl. V a 5,25
Frątczak Anna kl. VI 5,25
Jankowska Klaudia kl. VI 5,25  
5. Kuźma Beniamin kl. IV a 5,17
Olczak Liwia kl. V a 5,17
Gajda Maria kl. V b 5,17
Łodwig Dominika kl. V b 5,17
Grodzki Szymon kl. VI 5,17  
6. Woźniak Stanisław kl. IV b 5,16  
7. Gołaszewski Wiktor kl. IV a 5,08
Figińska Maria kl. V b 5,08
Krogulecki Jan kl. V b 5,08
Piestrzyńska Jagoda kl. V b 5,08  
8. Adamiak Iga kl. IV a 5,00
Jędrasiak Natalia kl. IV a 5,00
Kozieł Oliwia kl. IV b 5,00
Siuto Joanna kl. IV b 5,00
Piestrzyńska Martyna kl. IV b 5,00
Sikora Adam kl. V a 5,00
Maliszewska Klara kl. V b 5,00
Szymor Oskar kl. V b 5,00
Wujek Zuzanna kl. V b 5,00
Zwoliński Szymon kl. V b 5,00
Taczała Mateusz kl. VI 5,00
Chwaściński Mich kl. VII a 5,00
Żebrak Katarzyna kl. VII a 5,00
Krupiński Mateusz kl. VII a 5,00
Krupiński Tomasz kl. VII a 5,00  
9. Gajda Piotr kl. VII a 4,93          
10 Badura Weronika kl. IV a 4,92
Błażejewska Anna kl. IV a 4,92
Chudzik Patryk kl. IV a 4,92
Karp Anna kl. IV a 4,92
Kowalski Aleks kl. IV a 4,92
Torczyńska Julia kl. V a 4,92
Szefliński–Baran kl. V b 4,92
Wojciechowska Zuzanna kl. V b 4,92
Zbrojewska Agata kl. V b 4,92
Break Teresa kl. VI 4,92
Marszałek Karolina kl. VI 4,92
Szulc Al. kl. VI 4,92
Zwolińska Oliwia kl. VI 4,92
Jędrzejewska Zuza kl. VI 4,92  
11. Kłosińska Anna kl. IV b 4,91
Łopatecka Anna kl. IV b 4,91
Patora Nadia kl. IV b 4,91
Ślusarczyk Franciszek kl. IV b 4,91  
12. Pawełczyk Maja kl. IV a 4,83
Przybylski Marceli kl. IV a 4,83
Kowalczyk Weronika kl. IV b 4,83
Patora Nicola kl. IV b 4,83
Sudnik Wiktoria kl. V a 4,83
Lipińska Zuzanna kl. V b 4,83
Kinderman Julia kl. VI 4,83
OPapiewska Kinga kl. VI 4,83
Stawicka Sonia kl. VI 4,83  
13. Domagała Krzysztof kl. VII a 4,78
Podpora Weronika kl. VII a 4,78
Jan Holtz kl. VII b 4,78  
14. Bołbot Zuzanna kl. IV a 4,75
Gos Oskar kl. IV a 4,75
Grzywacz Magdalena kl. IV a 4,75
Break Joanna kl. IV b 4,75
Marszałek Antonina kl. IV b 4,75
Osiwała Jakub kl. IV b 4,75
Strugińska Aleksandra kl. IV b 4,75
Szymańska Karolina kl. IV b 4,75
Wieniakowski Mikołaj kl. IV b 4,75
Woszto Małgorzata kl. IV b 4,75
Papaj Julia kl. V a 4,75
Brejnak Szymon kl. V b 4,75
Strugińska Monika kl. VI 4,75
                                         

Agnieszka Domagała