Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Aneta Bartłomiejczyk – Siuto (wychowawca klasy I a )

mgr Nina Grzelczak (wychowawca klasy I b )

mgr Żaneta Jędrzejewska (wychowawca klasy I c )

mgr Małgorzata Kot (wychowawca klasy II a)

mgr Marta Kiljan (wychowawca klasy II b)

mgr Kamila Malczewska (wychowawca klasy III a )

mgr Monika Augustyniak  (wychowawca klasy III b)

Religia:

mgr Nadezda Andreychuk (USJK)

mgr Tomasz Szok (OFM)

mgr Marzenna Lewandowska

Zajęcia komputerowe/Informatyka:

mgr Arkadiusz Cygański

mgr Emilia Kopańska

mgr Anna Walacz

Świetlica:

mgr Monika Augustyniak

mgr Nina Grzelczak

mgr Adelajda Jakubek

mgr Marta Klijan

mgr Małgorzata Kot

mgr Kamila Malczewska

mgr Ewa Żaczek

 

Historia i społeczeństwo:

mgr Anna Kaniowska (wychowawca klasy VI a)

mgr Wojciech Klimkiewicz

Język polski:

mgr Anna Kaniowska (wychowawca klasy VI a)

mgr Agnieszka Sadowska (wychowawca klasy V c)

mgr Ewa Żaczek (wychowawca klasy VI b)

Język angielski:

mgr Nina Grzelczak

mgr Adelajda Jakubek (wychowawca klasy V b)

mgr Anna Krawiec – Czarczyk

mgr Aleksandra Podolska

Język francuski:

mgr Elżbieta Łabecka

Język niemiecki:

mgr Wioleta Pieszyńska

 

Język hiszpański:

mgr Roberto Campos

Matematyka:

mgr Anna Łakomska (wychowawca klasy VII a)

mgr Barbara Zając (wychowawca klasy IV a)

Chemia:

mgr Anna Łakomska (wychowawca klasy VII a)

Fizyka:

mgr Anna Walacz (wychowawca klasy VII b)

Geografia:

mgr Agnieszka Forzpańczyk

Biologia:

mgr Agnieszka Błażejewska (wychowawca klasy VIII a)

Muzyka:

mgr Nadezda Andreychuk (USJK)

Plastyka:

mgr Danuta Michałek

Przyroda:

mgr Agnieszka Błażejewska

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Błażejewska

Wychowanie fizyczne:

lic.Karol Chmielewski

mgr Jakub Drzewiecki

mgr Agata Radecka

Zajęcia techniczne:

mgr Danuta Michałek

Biblioteka:

mgr Danuta Mądrawska

Pedagog szkolny:

mgr Agnieszka Krystjanik (wychowawca klasy V a )

Psycholog szkolny:

                                                                                           mgr Gabriela Wiklak