[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1523625882601{border-top-width: 3px !important;border-right-width: 3px !important;border-bottom-width: 3px !important;border-left-width: 3px !important;padding-top: 25px !important;padding-right: 25px !important;padding-bottom: 25px !important;padding-left: 55px !important;background-color: #c6f2ff !important;border-left-color: #1e73be !important;border-left-style: ridge !important;border-right-color: #1e73be !important;border-right-style: ridge !important;border-top-color: #1e73be !important;border-top-style: ridge !important;border-bottom-color: #1e73be !important;border-bottom-style: ridge !important;border-radius: 25px !important;}”][vc_column_text]

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Magdalena Duda  (wychowawca klasy II a )

             mgr Agnieszka Makowska  (wychowawca klasy II b )

mgr Kamila Malczewska   (wychowawca klasy III a)

mgr  Katarzyna Przybyła (wychowawca klasy III b)

         mgr Monika Augustyniak   (wychowawca klasy III c)

mgr  Małgorzata Kot (wychowawca klasy I a )

mgr  Marta Kwaśniewicz (wychowawca klasy I b)

Religia:

mgr Żaneta Szafraniak

ks Marcin Pawłuszewicz

mgr Tomasz Szok (OFM)

mgr Marzenna Lewandowska

Zajęcia komputerowe/Informatyka:

mgr Arkadiusz Cygański

mgr Joanna Józefowicz

mgr Wojciech Gałach

Świetlica:

mgr Monika Augustyniak

mgr Magdalena Duda

mgr Agnieszka Makowska

mgr Adelajda Jakubek

mgr Marta Kwaśniewicz

mgr Małgorzata Kot

mgr Kamila Malczewska

 

Historia i społeczeństwo:

mgr Anna Kaniowska (wychowawca klasy VIII a)

                                                                                                                   mgr Anna Podolska (wychowawca klasy V b)

mgr Wojciech Klimkiewicz

Język polski:

mgr Anna Kaniowska (wychowawca klasy VIII a)

mgr Agnieszka Sadowska

mgr Ewa Żaczek (wychowawca klasy VIII b)

Język angielski: 

mgr Adelajda Jakubek (wychowawca klasy VII b)

mgr Aleksandra Podolska (wychowawca klasy Vb)

 mgr Hanna Sasin

Język francuski:

mgr Adelajda Jakubek

Język niemiecki:

mgr Wioleta Pieszyńska

 

Język hiszpański:

dr Katarzyna Wojtysiak – Wawrzyniak

Matematyka:

mgr Anna Łakomska 

mgr Marta Mróz (wychowawca klasy V a)

mgr Barbara Zając (wychowawca klasy VI a)

Chemia:

mgr Anna Łakomska 

Fizyka:

mgr Anna Walacz (wychowawca klasy VII c)

Geografia:

mgr Agnieszka Forzpańczyk

Biologia:

mgr  Małgorzata Prokaryn

Muzyka:

   mgr Hanna Sasin

Plastyka:

mgr Agnieszka Sobolewska

Przyroda:

mgr Małgorzata Prokaryn

Wychowanie fizyczne:

mgr Monika Augustyniak

mgr Karol Chmielewski

mgr  Lidia Durys

Zajęcia techniczne:

mgr Małgorzata Kot

                                                                                                                              Wychowanie do życia w rodzinie:

                                                                                                                                   mgr Małgorzata Prokaryn

Nauczyciel wspomagający:

mgr Marzena Fibich

Biblioteka:

mgr  Agnieszka Sobolewska

Pedagog szkolny:

mgr Agnieszka Krystjanik (wychowawca klasy VII a )

Psycholog szkolny:

                                                                                                                                      mgr Katarzyna Przybyła

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]