Dziś mieliśmy niezwykłą przyjemność zobaczyć w naszej szkole pierwsze z cyklu spotkań z okazji dnia Polski 🇵🇱. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło nam przybliżyć tematykę patriotyczną oraz kulturową naszej ojczyzny.

Na uroczystości mieliśmy zaszczyt podziwiać utalentowane dzieci z naszej szkoły muzycznej, które zaprezentowały piękne patriotyczne utwory. Ich pełne emocji wykonanie wprawiło nas w ducha dumy i miłości do Polski 🇵🇱.

Nie mogliśmy też oderwać wzroku od dzieci z naszego koła tanecznego, które wyczarowały niezwykły taniec z szarfami. Ich zgrane ruchy i wdzięk zachwyciły wszystkich obecnych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i wkład w to wyjątkowe wydarzenie. Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów i z dumą będziemy kontynuować cykl spotkań, które pozwolą nam jeszcze lepiej poznać i docenić bogactwo polskiej kultury oraz naszą patriotyczną historię.

Wielkie podziękowania dla naszych nauczycieli oraz dyrekcji, którzy wsparli nas w organizacji tego wydarzenia. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu mogliśmy cieszyć się tą niezapomnianą uroczystością.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z okazji dnia Polski już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnego uczestnictwa w tym ważnym dla naszych serc wydarzeniu.